Určena pro profesionální použití. Větší objem malty umožňuje ukotvení většího množství prvků v interiéru.
Ukotvování pomocí bezstyrenové polyesterové pryskyřice funguje u plných i dutých materiálů a všude tam, kde není možné použít roztažitelné středicí čepy. Tvrdne pod vodou.
Univerzální vysoce kvalitní kotvící prostředek na bázi dvousložkové (polyesterové/vinylesterové) pryskyřice bez obsahu styrenu.
Chemická kotva je určena k velice rychlému a bezpečnému upevňování závitových a výztužných tyčí M8 až M24, čepů a profilů do betonu a dutého zdiva a ke kotvení závitových upevňovacích koncovek pomocí síťových dutinek. Zvlášť vhodná pro upevnění do betonu, tvárnic, dutých cihel kamene, sádrokartonu, pórobetonu, cihel.
Používá se ke kotvení patek zábradlí, madel, osvětlení, regálů, přístřešků a stříšek, závěsných WC, umyvadel, okenic, radiátorů, garážových vrat, kovových žebříků, kotvení lešení, dekorací a všude tam, kde není žádoucí pnutí v podkladovém materiálu a kde je zapotřebí minimální vzdálenost kotev od okrajů nebo od sebe.

-
Kotvení v plných i dutých materiálech
-
Snadná a bezpeèná aplikace
-
Extra rychlé vytvrzení
-
Odolá extrémnímu a dlouhotrvajícímu zatížení
-
Na suché i vlhké podklady- vodìodolná*
-
Pro interiér i exteriér*
* Chemická kotva Vinylester
Polyesterová technologie
Polyester je klasická reaktivní pryskyřice používaná na výrobu dvousložkové malty, při které se používají nenasycené polyesterové pryskyřice rozpuštěné ve styrenu a bezstyrenové nenasycené polyesterové pryskyřice s monomery na bázi styrenu jako reaktivním rozpouštědlem. Pattex CF850 malta je bezstyrenová a vyvinutá pro strukturní chemické vazby pro upevnění mechanických elementů k minerální konstrukci.
-
Neobsahuje styren
-
Snadné, univerzální a rychlé použití
Upozornění
Pro aplikaci je nutné použít speciální aplikační pistoli, která umožňuje lepší promíchání obou směsí chemické kotvy.
Obsah: |
300 ml |
Barva: |
šedá |
V balení: |
1 ks |
Váha: |
0,5 kg / ks |
Přidat reakci