BE-ePBcQoJfqt-Mz2WaSjlnPco3_bL3c

Plastové palubky

Nové plastové palubky Color jsou kvalitní plastové palubky skladebné šířky 10 cm. Jsou probarvené přímo v hmotě (je důležité vědět, že používáme pouze kvalitní suroviny a pigmenty, u kterých garantujeme zdravotní nezávadnost). Všech deset barev palubky color máme skladem k okamžitému dodání, včetně všech potřebných doplňkových profilů.

Proč by jste si měli koupit zrovna plastovou palubku  Color?

 • Plastová palubka Color má konstrukci profilu, která zaručuje její dostatečnou tuhost a pevnost v poměru s optimální hmotností a tím dosahuje i velmi příznivé ceny.
 • Tvar, proporce a konstrukční detaily naší nové palubky je navržen tak, aby montáž této palubky byla snadná, rychlá a přesná. Jako jediní z mála na trhu vám nabízíme všechny barvy plastové palubky nejen v tří metrových, ale také v 6-ti metrových délkách! Díky tomu můžete snadno optimalizovat prořez.
 • Nabízíme vám celkem 10 barevných provedení plastových palubek Color, které byly pečlivě zvoleny s ohledem na dosavadní poptávku od zákazníků. 
 • V nabídce máme samozřejmě ke všem plastovým palubkám dokončovací profily, které mají ideální proporce pro snadnou montáž. Mají také dostatečnou tloušťku stěn a tím i tuhost, aby se s nimi co nejlépe pracovalo. Jako jedni z mála na trhu nabízíme také všechny dokončovací profily ve všech barvách palubky!
 • Garantujeme stálou kvalitu.

Nabízíme také široký sortiment doplňkových profilů, které jsou dostatečně pevné a přesné, s optimální tloušťkou stěny, a všechny jsou dostupné ve všech barvách palubky.

Jaký typ palubky si vybrat?

Plastové palubky Profi DECOR - plastové fóliované palubky Decor z prémiové řady Profi se vyznačují zcela novu konstrukcí profilu, vysokou kvalitou, pevností a odolností. Tyto palubky jsou vyrobeny z kvalitního plastu a jsou potažené odolnou dekorativní fólií s garantovanou UV stálostí (používáme pouze kvalitní fólie německých výrobců Renolit AG a Hornschuch AG). Stejné fólie a technologie potahování se používají např. při výrobě plastových oken (jsme schopni na zakázku dodat téměř všechny dekory fólií používané výrobci oken). Hlavní přednosti nových fóliovaných palubek Profi Decor jsou zvýšená pevnost, zesílené stěny, inovativní Click systém výrazně usnadňující montáž, dlouhá životnost, a samozřejmě bezúdržbovost.
Stejně tak veškeré doplňkové profily pro plastové palubky řady Profi Decor jsou velmi robustní a pevné s UV ochranou. Umožňují tak použití v náročných podmínkách a usnadňují montáž.

Plastové palubky Profi - všechny palubky nové řady palubky Profi jsou určené především k obložení fasád, soklů, podhledů nebo podbití krovu a střešních konstrukcí. Tyto palubky je možné použít na plochách vystavených slunečnímu záření.

Plastové palubky Profi ASA - Tyto palubky jsou vyrobeny z kvalitního plastu a jsou potažené vrstvou stálobarevného materiálu ASA s garantovanou UV stálostí (profil se vyrábí metodou koextruze, kdy již při výrobě jsou oba materiály, podkladní plast i povrchová ASA, kompaktně spojeny). Hlavní předností nových koextrudovaných palubek Profi ASA jsou zvýšená pevnost, zesílené stěny, inovativní Click systém výrazně usnadňující montáž, dlouhá životnost, a samozřejmě bezúdržbovost.
Profi ASA jsou určené především k obložení fasád, soklů, podhledů nebo podbití krovu a střešních konstrukcí. Tyto palubky je možné použít na plochách vystavených slunečnímu záření.

Plastové palubky P100 Color jsou kvalitní 11-ti komorové plastové palubky za vynikající cenu - nabízí nejlepší poměr ceny a kvality! Mají skladebnou šířku10 cm a vytváří takzvaný tatranský profil (s přiznanou širší drážkou mezi palubkami). Dostupné jsou v délce 3 m nebo 6 m. Jsou určeny především k obložení střešních podhledů. Tmavé palubky a profily (např. hnědé, grafitové a všechny imitace dřeva) nejsou vhodné pro obložení ploch vystavených slunečnímu záření. Použití tmavých palubek na sluncem exponovaných plochách je pouze na vlastní odpovědnost. Světlé palubky (bílé, světle šedé, mramorové) lze použít i na plochách vystavených slunci.

Plastové palubky P101 Color HOBBY se vyrábí pouze v bílé barvě a pouze v délce 3 m. P101 je odlehčená ekonomická verze 11-ti komorové palubky za zvýhodněnou cenu - kvalita palubky je obdobná, jako běžně koupíte v hobby marketu. Palubky mají skladebnou šířku 10 cm a vytváří takzvaný tatranský profil. Tyto lehké palubky jsou určeny především k obložení střešních podhledů nebo ploch, kde není vyžadována odolnost proti mechanickému poškození. Lze je použít i na plochách vystavených slunci. Nejsou však vhodné pro použití na fasádách nebo soklech, kde může dojít k jejich mechanickému poškození, například kroupami.

Plastové palubky P165 color LINEA se vyrábí pouze v bílé barvě, v délce 3 m nebo 6 m. Tyto pevné palubky se zesílenou stěnou mají skladebnou šířku 16,5 cm avytvářejí hladkou plochu, pouze s vlasovými spárami. Jsou určeny především k obložení podhledů, ale vzhledem k jejich větší pevnosti je lze použít i pro obložení ploch na fasádách, k obložení soklů, apod. Bílé palubky lze použít i na plochách vystavených slunci.

 


Akce týdne

 • Polykarbonátová deska BASIC - 10 mm  

  Polykarbonátová deska BASIC - 10 mm

Nejprodávanější

 • Tyvek UV Facade Tape  

  Tyvek UV Facade Tape

 • Nerez vrut V2A s nerezovou podložkou 4,5 x 45 mm - 20ks  

  Nerez vrut V2A s nerezovou podložkou 4,5 x 45 mm - 20ks

 • Distanční podložka trapéz, 100 ks/bal  

  Distanční podložka trapéz, 100 ks/bal

 • Hřeby "lepenkáče" drážkované - 25x3,5mm 2 kg/bal  

  Hřeby "lepenkáče" drážkované - 25x3,5mm 2 kg/bal

 • SUNFLEX Roof-in Plus 1 x 50 m  

  SUNFLEX Roof-in Plus 1 x 50 m

 • Metalizovaná páska Guttaband AL - 50 m x 50 mm stříbrná  

  Metalizovaná páska Guttaband AL - 50 m x 50 mm stříbrná

 • Nerez vrut V2A s nerezovou podložkou 4,5 x 45 mm - 100ks  

  Nerez vrut V2A s nerezovou podložkou 4,5 x 45 mm - 100ks

 • Upevňovací vrut V5143 - 4x30 mm - nerez A2, drážka Torx  

  Upevňovací vrut V5143 - 4x30 mm - nerez A2, drážka Torx

 • Distanční podložka vlna 76 x 18, 100 ks/bal  

  Distanční podložka vlna 76 x 18, 100 ks/bal

 • Palram Trapéz polykarbonátová deska - čirá 3000 x 1060 mm  

  Palram Trapéz polykarbonátová deska - čirá 3000 x 1060 mm

Nakupujte u nás

Ověřený obchod Zákaznickým servisem jsme získali prestižní ověření.

Skvělé ceny U nás nakupujete za internetové ceny.

Věrnost se vyplácí Nakupujte u nás pravidelně a získejte věrnostní výhody.

Newsletter

Chcete se dozvědět o novinkách a akcích jako první?

Gutta ČR